Kari TDK felhívás, 2019

Felhívás Kari Tudományos Diákköri Konferencián való részvételre

A Debreceni Egyetem Műszaki Kara 2019-ben is megrendezi TDK konferenciáját 2019. október 22-én. A konferencián Karunk BSc, illetve MSc képzésében nappali vagy levelező tagozaton, magyar vagy angol nyelven tanuló hallgatói vehetnek részt. A nevezés feltétele olyan diáktudományos tevékenységet dokumentáló pályamunka (dolgozat, alkotás), amely a képzési idő alatt, önképzési céllal készült, és a képzési idő alatt, az abszolutóriumot megelőzően született.

A nevezés módja:

• Regisztráció: 2019. szeptember 9. 23:55.
  • TDK pályamunka: beadása 2019 október 11-én 12:00 óráig a 302-es irodában.

A TDK dolgozatot két kinyomtatott és spirálozott példányban, továbbá elektronikus formátumban (doc vagy docx fájlban, feliratozott CD-re írva) kell leadni a megadott határidőig. A dolgozat és borítója feleljen meg az ajánlott formátumnak.

Frissítés dátuma: 2019.04.08.